Magická dekorativní ulička do knihovny, book nook, DS001

3 699 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Magická ulička je doplněk do knihovny, který potěší všechny příznivce čarovných a kouzelných světů. Tento book nook je navržen tak, aby ve vaší knihovně pomohl vytvořit tu pravou magickou atmosféru. Přenese vás na kouzelné místo, kde můžete za výlohami obchodů spatřit kotlíky na kouzelné lektvary, čarodějné hůlky a létající košťata. Celá ulička je osvětlena LED páskem, který doplněk ve vaší knihovně přímo kouzelně rozzáří. Magická ulička je složena z více jak osmdesáti ručně barvených dílů. Veškeré výrobní materiály jsou ekologicky odbouratelné a zdravotně nezávadné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magická ulička je navržena speciálně pro milovníky všech magických příběhů a jejich světů. Celá ulička je poskládána z více jak osmdesáti dílů, které ručně barvíme a kompletujeme. Díky tomu je ulička zpracovaná do nejmenších detailů. V této book nook uličce můžete najít prodejnu kotlíků na kouzelné lektvary, čarodějných hůlek a létajících košťat, které jsou nezbytnou součástí každého mága, kouzelníka nebo čaroděje.

Okna a výlohy v uličce jsou osvětleny LED páskem, book nook tak rozzáří vaší knihovnu i za tmy a vytvoří kouzelnou atmosféru. Osvětlení je napájeno 9V baterií, která je součástí balení. Bezpečnost doplňku je garantována CE certifikátem podle norem Evropské unie.

Ulička je vyrobena na 3D tiskárně ze zdravotně nezávadných a ekologicky odbouratelných PLA materiálů. K barvení používáme akrylové barvy, které jsou trvanlivé a zdravotně nezávadné. Dekorace do knihovny je dodávána vcelku. 

 

PLA materiál – jedná se o materiál používaný převážně pro 3D tisk. Tento materiál se vyznačuje svojí vysokou odolností a pevností. Jedná se o biologicky nezávadný a ekologicky odbouratelný materiál.

Akrylová barva – používáme akrylové barvy americké značky, které se vyznačují vysokou kvalitou a širokým spektrem intenzivních barev. Mezi akrylovými barvami se řadí mezi nejoblíbenější. Výhoda akrylových barev spočívá ve vysokém podílu barevných pigmentů, které tvoří nejjemnější odstíny, čímž je zachována preciznost, jemnost a dokonalé krytí. Tento typ barvy je certifikovaný i pro dětské hračky. Akrylová barva se dále vyznačuje svou odolností vůči běžnému používání.

CE certifikát – dokládá, že výrobce nechal výrobek posoudit před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a že výrobek splňuje všechny příslušné požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí atd. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorativní uličky - Book nook
Šířka: 13 cm
Hloubka: 22 cm
Výška: 18 cm
LED osvětlení: Ano
Napájení: 9V
Baterie součástí balení: Ano
Český výrobek: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: