Romantická dekorativní ulička do knihovny, book nook, DS004

3 499 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Romantická ulička je inspirovaná krásnými italskými uličkami, místy jako stvořenými pro procházky zamilovaných párů. Naleznete tu tolik oblíbené posezení u kavárny, kvetoucí rostliny a umělecké galerie. Celá ulička je pak osvětlena LED páskem. Můžete ji jedním tlačítkem rozsvítit a nechat ji, aby zazářila. Především ve tmě pak celá knihovna vypadá velmi útulně. Veškeré použité materiály jsou ekologicky odbouratelné a zdravotně nezávadné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Romantická ulička krásně zapadne mezi knihy s romantickou dějovou linkou. Dokreslí atmosféru nejen k milostným příběhům, ale také evokuje chvilky odpočinku a pohody pro všechny vášnivé čtenáře. Autentičnosti italského městečka dodávají této uličce především detaily, jako je třeba opřené jízdní kolo, typické balkony nebo třeba malířský stojan. Dominantou uličky je pak posezení u kavárny, které je jak oblíbenou scénou v mnoha knihách, tak oblíbeným místem na čtení pro nejednoho milovníka příběhů. Celá ulička je nasvícena LED páskem, takže ve vaší knihovně vynikne a bude zářit do celé místnosti. Napájena je 9V baterií. Baterie je součástí balení. Celá ulička je poskládána z více jak sedmdesáti dílů, které ručně barvíme a pak kompletujeme. Bezpečnost doplňku je garantována CE certifikátem podle norem Evropské unie.

Ulička je vyrobena na 3D tiskárně ze zdravotně nezávadných a ekologicky odbouratelných PLA materiálů. K barvení používáme akrylové barvy, které jsou trvanlivé a zdravotně nezávadné. Dekorace do knihovny je dodávána vcelku.

 

PLA materiál – jedná se o materiál používaný převážně pro 3D tisk. Tento materiál se vyznačuje svojí vysokou odolností a pevností. Jedná se o biologicky nezávadný a ekologicky odbouratelný materiál.

Akrylová barva – používáme akrylové barvy americké značky, které se vyznačují vysokou kvalitou a širokým spektrem intenzivních barev. Mezi akrylovými barvami se řadí mezi nejoblíbenější. Výhoda akrylových barev spočívá ve vysokém podílu barevných pigmentů, které tvoří nejjemnější odstíny, čímž je zachována preciznost, jemnost a dokonalé krytí. Tento typ barvy je certifikovaný i pro dětské hračky. Akrylová barva se dále vyznačuje svou odolností vůči běžnému používání.

CE certifikát – dokládá, že výrobce nechal výrobek posoudit před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a že výrobek splňuje všechny příslušné požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí atd. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorativní uličky - Book nook
Šířka: 13 cm
Hloubka: 22 cm
Výška: 18 cm
LED osvětlení: Ano
Napájení: 9V
Baterie součástí balení: Ano
Český výrobek: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: